PATSIENDI TAGASISIDEKÜSIMUSTIK

 

Meie tervisekeskuse eesmärk on oma patsiente nende tervisemurede korral võimalikult hästi ja kiiresti aidata. Oma töö paremaks korraldamiseks palume Teil vastata tagasisideküsimustikule. Kogu teilt saadud info jääb anonüümseks.

 

Kokku on küsimustikus 24 lihtsat küsimust ja selle täitmine võtab aega 3-4 minutit.  Vasta küsimustikule siin

 

 

 

 

 

 

 

 

Töövõime hindamiseks ja/või puude vormistamiseks on patsiendil või tema esindajal tarvis täita ekspertiisitaotluse blankett. Blanketti on võimalik arvutist välja printida ja postiga saata. Samuti võib blanketi saada raamatukese kujul Sotsiaalkindlustusameti klienditeenindusest (Pärnu, Lai 14) või Pärnumaa Töötukassast (Pärnu, Hommiku 1). Vajadusel abistavad taotluse täitmisel Sotsiaalkindlustusameti ja Töötukassa klienditeenindajad.

 

Eelnevalt oluline käia perearsti vastuvõtul, et arst saaks fikseerida patsiendi tähtsamad kaebused ja teha objektiivse läbivaatuse.

 

Sotsiaalkindlustusametis ja Töötukassas vaadatakse läbi nii patsiendi kui perearsti (ja haiglaarsti(de)) täidetud dokumendid. Otsus püsiva töövõimetuse ja/või puude astme määramise kohta tuleb patsiendile kirjalikult postiga.